Blog

Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

 

„Łódź, 12 Marca 2020

Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

 

Do tych których może to dotyczyć. 7Solutions in Gas Detection zdecydowało się wydać oświadczenie o polityce dla wszystkich naszych pracowników. Będąc firmą zorientowaną na bezpieczeństwo, musimy w większym stopniu zapewnić bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, w miarę możliwości zmniejszając ryzyko narażenia na Corona wirusa. W świetle faktu, że wiele krajów, w tym Polska, wprowadziło środki ostrożności i politykę ograniczania infekcji.

Ze skutkiem natychmiastowym i przez co najmniej minimum 2 tygodnie ograniczymy nasze wizyty u klientów, czy to w celu szkolenia, obsługi czy konsultacji, do absolutnego minimum. Zachęcamy do rozmów telefonicznych, seminariów internetowych i różnych możliwości prowadzenia wideokonferencji.  Nie odwiedzimy klientów, jeśli nie wystąpi sytuacja zagrażająca życiu. Sytuacja musiałaby przekroczyć próg niebezpieczeństwa związane z narażeniem na wirusa korony.

Prosimy wszystkich naszych klientów, którzy są przyzwyczajeni do obsługi na miejscu, aby wysłali swój sprzęt do serwisu do naszego oddziału. Będziemy nadal oferować najlepszą na rynku obsługę i zwracać urządzenia w ciągu kilku dni. Prosimy wszystkich pozostałych klientów posiadających urządzenia stacjonarne, aby odroczyli prace serwisowe. Jest to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich zaangażowanych stron. Adres wysyłki dla naszych klientów z Polski:

7Solutions Sp. z o.o.

Traktorowa 117

91-203

Łódź

Nasz dział wynajmu na chwilę obecną jest gotów wynająć Państwu sprzęt na czas napraw tak aby zachować ciągłość pracy.

Prosimy wziąć pod uwagę wydłużony czas realizacji zamówień.

Z wyrazami szacunku

 

Ing. P.M.J.B Sieben

CEO”

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.