Wypożyczalnia & Leasing

Wynajem i Leasing

Płać tylko za to, z czego korzystasz i tylko za okres, w którym korzystasz z naszych rozwiązań.

Jeśli potrzebujesz sprzętu do wykrywania gazu tylko przez ograniczony czas lub jeśli potrzebujesz elastyczności na każdym etapie, zapewnimy Ci rozwiązanie ochronę jakiej potrzebujesz. Twoje rozwiązanie do wykrywania gazu jest gotowe dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Bez niespodzianek.

Nasi przeszkoleni pracownicy są przeszkoleni aby zaoferować ci najlepsze finansowe rozwiązanie dostosowane do twoich potrzeb.

Jeśli nie masz ochoty zajmować się problemami związanymi z zakupem urządzeń na własność, już nie musisz. Płać tylko za liczbę używanych instrumentów. Zadbamy o to, aby każdy instrument był w idealnym stanie.

7Solutions jest niezależnym dostawcą sprzętu do wykrywania gazu. Dostarczymy Ci dokładnie taką markę, model, typ i cechy urządzenia, jakich potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz. To naprawdę takie proste!

Wynajem

Jeśli potrzebujesz detektora tylko na krótki okres czasu, możesz wynająć urządzenie z 7Solutions. Zapewniamy urządzenia w pełni sprawne i skalibrowane wraz z odpowiednim certyfikatem.

Leasing Operacyjny

Nie chcesz urządzenia na własność? Dzięki stałej opłacie, będziesz mógł otrzymać wybrane przez ciebie urządzenie i cieszyć się nim, bez żadnych niespodzianek. Zapewnimy ci urządzenia w idealnym stanie.

Leasing finansowy

Płać tylko za to czego używasz. Płać stałą opłatę za detektor lub detektory. Po zakończeniu umowy, detektory będą twoje. Oczywiście, nadal możemy je serwisować po zakończeniu umowy.

7solutions Gasdetection  Rental and Lease

Bądź na bieżąco

Wodór; wschodząca siła stojąca za transformacją energetyczną
Historia wykrywaniu gazu: kanaryjskie kopalnie węgla i płomieniowe lampy bezpieczeństwa
Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.