Dział Jakości

Jakość produktów i usług jest dla nas najważniejsza.

„Jak można zdefiniować jakość? – w naszej firmie jest to ciągłe obserwowanie i doskonalenie produktów i usług. Upewniamy się więc, że dostarczamy ją na każdym kroku”.

Wspólnie, codziennie staramy się poprawiać jakość naszych produktów, a także naszych procesów. Co to znaczy w praktyce? Oznacza to, że nie będziemy ślepo ufać wyłącznie specyfikacji produktu lub zamówienia, zweryfikujemy dla ciebie te dane. Oznacza to, że przeprowadzimy dla Ciebie testowanie instrumentów i czujników, więc nie będziesz musiał instalować drogiego sprzętu do testowania i przeprowadzać samodzielnie czasochłonnych testów.

Całą wiedzą, którą zdobyliśmy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, chcielibyśmy się podzielić z Tobą.

Dowiedz się więcej >>

7solutions Technical Quality is everything to us.

Więc, czy masz jakiś problem lub pytanie? Zadzwoń, jesteśmy tu dla ciebie.

Zarządzanie jakością

7Solutions specjalizuje się w dostarczaniu, konserwacji, kalibracji i wprowadzaniu urządzeń do wykrywania gazu.

 

Jako firma, naszym celem jest działanie jako lider w dziedzinie wykrywania gazów przemysłowych w zakresie doradztwa, sprzedaży, wynajmu i konserwacji, aby zagwarantować ochronę wszystkim naszym klientom.

Chcemy osiągnąć ten cel poprzez ciągłe poszerzanie naszej wiedzy w oparciu o naszą wiedzę technologiczną i rynkową oraz wieloletnie doświadczenie.

Nieustannie poszukując nowych rozwiązań i ich zastosowania w praktyce, staramy się być liderem na rynku i staramy się służyć naszym klientom w najlepszy sposób. Nieustannie pracując nad możliwymi innowacjami w zakresie wykrywania gazów przemysłowych, staramy się jeszcze lepiej chronić naszych klientów w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach.

 

Ze względu na naszą wiedzę i szybkość działania zamierzamy pozostać liderem na tym polu. Nasza organizacja opiera się na szeregu podstawowych wartości, a najważniejszą można znaleźć w poniższym tekście:

„Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć nasz cel i nigdy nie powiemy, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy”.

W naszej firmie zarząd oraz pracownicy zobowiązują się do zagwarantowania i poprawy jakości wszystkich produktów oraz usług w trakcie przygotowywania i wykonywania wszystkich czynności.

Skupiamy się w naszej polityce na podnoszeniu kwalifikacji oraz polepszaniu świadczonych usług i doskonaleniu produktów zgodnie ze standardem NEN-EN-ISO 9001:2015.

W trakcie ustalania naszego rocznego planu działania ustalamy pewną liczbę celów odnoszących się do jakości naszych usług i produktów. Każdy z takich planów jest omawiany, sprawdzany i jeśli jest to konieczne poprawiany podczas posiedzenia zarządu.

Zarząd zobowiązuje się do określenia warunków oraz udostępnienia niezbędnych środków w celu utrzymania ciągłego doskonalenia polityki jakości. Kierownictwo będzie również odgrywać pionierską rolę w przestrzeganiu uzgodnionych metod.

Oczekujemy również od naszych pracowników że będą pracować w harmonii i ze zrozumieniem zasad panujących w naszej firmie. Kierownik ds. Jakości, kierownik ds. środowiska, kierownik ds. bezpieczeństwa i zdrowia oraz asystent i przedstawiciel zarządu są wyznaczani do przestrzegania i utrzymywania polityki firmy w przyjętej formie.

Pracownicy są informowani niezwłocznie po rozpoczęciu pracy o polityce firmy oraz o konieczności przestrzegania norm jakości w odniesieniu do świadczonych usług i dostarczanych produktach przez 7Solutions. Dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta oraz obowiązującego prawa.

Ostateczną odpowiedzialność za przestrzeganie polityki firmy ponosi dyrektor. Głównym zadaniem kierowników działu jest raportowanie dyrektorowi o postępach we wprowadzaniu założeń podjętych na zebraniu rocznym oraz o ewentualnych uwagach.

W przypadku zmian w polityce firmy lub poprawieniu  któregoś z celów przez zarząd, pracownicy są niezwłocznie informowani o zaistniałym fakcie.

W Sierpniu 2012 otrzymaliśmy nasz certyfikat VCA, zaś w Grudniu 2014 otrzymaliśmy certyfikat ISO9001.

5870

Pozostań na bieżąco

No item found!

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.