Pracownicy

Nasi Pracownicy

W dziedzinie wykrywania gazu wiedza jest wszystkim. Wiedza o budowie, naprawach, ich cechach oraz limitach jest podstawą.

To dlatego 7Solutions przykłada wielką wagę do kształcenia każdego pracownika.

Posiadamy certyfikat ISO-9001, co oznacza, że wszystkie nasze zasady są udokumentowane i dostępne dla każdego członka personelu. Mamy nawet specjalistę LEAN / 6 Sigma, który optymalizuje nasze procesy, dlatego stale poprawiamy nasze - już wiodące na rynku - czasy realizacji usług i zamówień.

Wszyscy nasi pracownicy są przeszkoleni w praktycznym zakresie w dziedzinie wykrywania gazu, a także posiadają certyfikat VCA w zakresie bezpiecznego użytkowania i konserwacji urządzeń.

Co to oznacza z praktyczniego punktu widzenia?

Nie pozwalamy nikomu nieprzeszkolonemu pracować z twoimi urządzeniami. Nasi technicy w pierwszych miesiącach pracują pod nadzorem wykwalifikowanych pracowników, przechodząc jak najwięcej szkoleń serwisowych producenta. Aby pogłębiać wiedzę każdy nowy produkt jest analizowany i sprawdzany, dzięki temu zyskujemy większą wiedzę na jego temat. Wszystko, czego się dowiemy, jest udokumentowane i wykorzystywane jako baza szkoleniowa dla nowego personelu. Ponadto prowadzimy obszerną inwentaryzację wszystkich materiałów eksploatacyjnych, czujników, baterii i innych części, które należy wymienić w celu zagwarantowania zgodności ze specyfikacją producenta.

(Ciekawostka: każda uszczelka musi być dokładnie sprawdzona i w razie potrzeby wymieniona przed ponownym złożeniem detektora gazu? Niezastosowanie się do tego unieważnia certyfikat Ex / ATEX!)

Każdy technik jest przeszkolony w zakresie obsługiwanego przez siebie przyrządu. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości żaden instrument nie opuszcza działu, dopóki nie będzie w idealnym stanie.


Uspokajające, prawda?

 

7solutions Staff members

Nasi pracownicy są gotowi na twoje pytania.

Zapoznaj się z kilkoma naszymi pracownikami

Bartłomiej Łoboda
Bartłomiej ŁobodaPrezes 7Solutions Polskabart@7solutions.pl
Mam szerokie doświadczenie zarówno w sprzedaży jak i serwisie urządzeń. Dzięki dotychczas zdobytej wiedzy wierzę, że mogę zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Moim celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Zależy mi na ciągłym rozwoju oraz poszerzaniu wiedzy, dlatego oprócz uczestnictwa w różnego typu szkoleniach sam poszukuję również nowych, innowacyjnych rozwiązań. Nigdy się poddaje i zawsze szukam rozwiązania problemu. Serwis urządzeń nie ma przede mną tajemnic. Wraz z 7Solutions mam możliwość prowadzenia swojego oddziału firmy w Polsce. Zdobyte doświadczenie na rynkach międzynarodowych pozwala mi uświadamiać ludzi jak ważna rolę odgrywa detekcja gazu w przemyśle i ochronie zdrowia. Sprawia mi ogromną satysfakcję możliwość nauczenia naszych Klientów jak należy z niej dobrze i efektywnie korzystać.
Gert-Jan Veenman
Gert-Jan VeenmanInternal Account Managergj.veenman@7solutions.nl
Zdobyłem szeroką wiedzę w zakresie detekcji gazu. Konsultuję się z klientami, kierownikami oraz serwisem codziennie aby mieć pewność że wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Zabawne jest to że również mam fizyczny kontakt z naszymi produktami każdego dnia. Każdy pracownik musi być wyszkolony również w pracy z urządzeniami. Dzięki tej wiedzy możemy pomóc kiedy jesteśmy potrzebni czy to zastępując kogoś albo pomóc klientowi który wymaga wiedzy polowej na temat swojego urządzenia. Jest to idealne rozwiązanie. Bardziej niż często to ja służę wiedzą na temat aplikacji i zastosowań naszych detektorów. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od sytuacji.
Samantha Stulp
Samantha StulpMarketing Managers.stulp@7solutions.nl
Moim zadaniem jest dbanie o to aby każdy nasz klient o nas pamiętał. Cały czas pracuję nad super projektami którymi dzielę się przez nasze social media. Staram się być w kontakcie z każdym działem przez cały czas, aby dzielić się tym co robię.

Stay up to date

Wodór; wschodząca siła stojąca za transformacją energetyczną
Historia wykrywaniu gazu: kanaryjskie kopalnie węgla i płomieniowe lampy bezpieczeństwa
Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.