Serwis i Konserwacja

Jesteśmy dumni z naszego działu serwisowego. Nasi technicy przeprowadzają inspekcję każdego nowego urządzenia nim dostaniesz je w swoje ręce. Gdy urządzenie wraca na serwis jest rozbierane na części pierwsze. Dzięki temu znają produkt lepiej niż ktokolwiek inny. Jest to bardzo ważne w szczególności jak bardzo zróżnicowany jest rynek detektorów gazu.

Są przeszkoleni w zakresie specjalistycznej wiedzy VCA / bezpieczeństwa, ATEX oraz wszystkich możliwych szkoleń serwisowych i konserwacyjnych producenta. Nasz warsztat jest w pełni wyposażony a na stanie magazynowym mamy prawie wszystkie części potrzebne do obsługi twoich urządzeń. Dlatego też mamy najszybszy czas serwisowania twoich urządzeń. Naprawy na miejscu u klienta, naprawa w naszym serwisie na poczekaniu: That’s how we have the fastest turnaround times in the industry. Ready while you wait, service at your doorstep: nadużywany zwrot który my urzeczywistniamy każdego dnia.

Czy wiedziałeś że serwisujemy także skażone urządzenia? Dowiedz się więcej >>

7solutions Technical Department

Kalibracja

Posiadanie skalibrowanego przyrządu oznacza, że możesz na nim polegać. To końcowa kontrola stanu każdego detektora. W 7Solutions kalibracja oznaczana jest jako SKS: Seven Solutions Kalibracja i Serwis. Pod tym oznaczeniem kryje się certyfikat dołączany do sprzętu, który wychodzi z naszego serwisu jak nowy. Każdy wydawany przez nas Certyfikat SKS posiada w pełni identyfikowalny (aż do oznaczenia partii butli gazowych) numer który zapewnienia, że instrument działa tak, jak powinien.

Możemy również przeszkolić pracowników w zakresie wykonywania własnych kalibracji. Aby to zrobić, możemy dostarczyć Ci pełną gamę akcesoriów do kalibracji, od wysokiej klasy stacji dokujących z całkowicie zautomatyzowanymi systemami, po najmniejszy element jakim są węże i filtry.

Image

W pełni wyposażone samochody serwisowe

Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużą flotą detektorów gazu, czy tylko kilkoma, ale kluczowymi przyrządami, wysyłanie ich do 7Solutions w celu serwisowania i kalibracji może być problemem.

W takich przypadkach mamy w pełni wyposażone samochody serwisowe, dzięki czemu możemy serwisować Twoje instrumenty na wyciągnięcie ręki, oszczędzając kłopotów logistycznych. Może to nawet oznaczać, że potrzebujesz mniej urządzeń. Główna ciężarówka serwisowa znajdująca się w naszym głównym oddziale jest w stanie dojechać do ciebie w razie potrzeby.

Bądź na bieżąco

Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa
Jakie wybory stoją przed tobą gdy chodzi o detekcję gazu.
JUŻ NIEDŁUGO W 7SOLUTIONS: Analox CO2 Buddy i Analox Ax60+!