O nas

Kilka informacji o naszej firmie 7Solutions

Firma 7Solutions została założona w roku 2003 aby zaoferować prawdziwą alternatywę dla klientów w temacie wykrywania gazów. Chcemy zaoferować najlepszą możliwą obsługę, od doradztwa przedsprzedażowego po serwis posprzedażowy.

7Solutions posiada certyfikat ISO 9001. Posiadamy własny dział serwisowy, w którym możemy serwisować dowolny przyrząd do wykrywania gazu, bez względu na markę i wiek urządzenia. Czas zwrotu serwisowanych i kalibrowanych urządzeń do klienta w naszym serwisie jest jednym z najkrótszych w branży. Staramy się aby nie był dłuższy niż pięć dni robocze.

Nasz personel, aby zapewnić ci bezpieczeństwo jest przeszkolony w zakresie najnowszych wymagań bezpieczeństwa, norm VCA i ATEX, dzięki czemu możesz zaufać swoim instrumentom. Ponadto z przyjemnością zajmiemy się obsługą Twojego urządzenia, bez względu na to, czy nabyłeś je w 7Solutions, czy nie. Nasi handlowcy są również przeszkoleni w zakresie finansów, dzięki czemu mogą zaoferować Ci potrzebne rozwiązanie, nie narażając cię przy tym na duże koszty. Niezależnie od tego, czy jest to sprzedaż, wynajem, leasing operacyjny czy finansowy, z przyjemnością dostarczymy Ci potrzebne rozwiązanie.

Poszukujemy lepszych sposobów na szybsze dotarcie do twoich instrumentów, przyjmując
zasady LEAN / 6Sigma. Jakość i szybkość naszych usług zawsze będą naszym priorytetem. Skontaktuj się z nami w sprawie następnego urządzenia do wykrywania gazu. Z przyjemnością pomożemy Ci na każdym etapie.

7solutions in Capelle aan den Ijssel

Zrównoważony Rozwój w Dziedzinie Wykrywaniu Gazu

Pomagamy Ci w utrzymaniu zrównoważonego rozwoju

Dbanie o bezpieczeństwo ludzi i zasobów to jedyny sposób na utrzymanie zrównoważonego rozwoju w najbardziej podstawowy sposób. Mimo to jest to w dużej mierze nasza podstawowa działalność. Chroń swoich ludzi przed zagrożeniami pożarowymi, zagrożeniem wybuchem i toksycznymi gazami, chroń swoje aktywa przed eksplozjami, chroń teren wokół swoich obiektów przed zagrożeniami ze strony toksycznych gazów oraz pożarowymi. Mówiąc najprościej odnosząc się do tego co robimy: pomagamy zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Nigdy też nie doradzimy ci wyrzucenia istniejącego sprzętu do wykrywania gazu, chyba że jest zepsuty lub jeśli jego specyfikacja odbiega od specyfikacji producenta. Bezpieczne korzystanie z istniejącego detektora gazu jest najlepszym sposobem na obniżenie kosztów.

Zrównoważony Rozwój Ekonomiczny

Zrównoważony rozwój to nie tylko środowisko. Chodzi o wybór polityki, która będzie obowiązywać przez kolejne pokolenia. Dlatego też inwestujemy w naszych pracowników i upewniamy się, że mogą działać jako zespół. W naszej firmie cenimy dobrą atmosferę i zabawę, dzięki temu nasz zespół jest zawsze gotów aby umieścić Twoje potrzeby w temacie wykrywania gazu na szczycie naszej listy zadań do zrobienia.

Środowisko

Dbałość o nasze środowisko jest dla nas czymś więcej niż tylko pustymi słowami. Staramy się minimalizować nasz ślad węglowy. Generujemy energię elektryczną z paneli słonecznych na dachu. Zachęcamy naszych pracowników do korzystania z pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Ograniczamy zużycie papieru. A jeśli używamy papieru, pochodzi on ze zrównoważonych źródeł z certyfikatem FSC. Tak jak nasza kawa. Której możesz spróbować w dowolnym momencie!

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.