Dział Eksportu

Nasza globalna sieć pozwala nam dostarczać produkty na wyciągnięcie ręki.

Bez względu na to, gdzie jesteś, dostarczamy sprzęt dzięki naszej globalnej sieci dostawców i producentów. Ze względu na nasze globalne doświadczenie posiadamy wiedzę z pierwszej ręki na temat lokalnych przepisów i sposobów ich przestrzegania. Kolejnym wyzwaniem, które postawiliśmy przed sobą, jest bezpieczne dostosowywanie produktów do trudnych warunków pracy.

Odwiedzamy klientów na całym świecie. Znalezienie potrzebnego rozwiązania dla ciebie jest w zasięgu ręki. NAJSZYBCIEJ jest naszym priorytetem. Wypróbuj nas!

 

 

7solutions Export
Joeri Slootjes 7Solutions Export Department

O naszym dziale eksportu


Dysponując niezrównaną gamą rozwiązań w zakresie detekcji gazu, staramy się rozwijać, aby stać się najbardziej znaną na świecie firmą w tej dziedzinie. Dzięki zachowaniu elastyczności w działaniu, czujemy, że nasz rozwój i zadowolenie naszych klientów idą w parze z misją naszej firmy.

Podróżuję po świecie, spotykam klientów wszędzie, nawiązuję relacje biznesowe na całym świecie. To wymarzona praca.

Klienci dzwonią do mnie, kiedy mają jakiś problem. Konsultuję się z każdym działem, aby sprostać każdej sytuacji. Wiem dużo na temat prawa i lokalnych przepisów na całym świecie oraz najlepszych rozwiązań, które je spełniają, promując bezpieczeństwo pracowników na całym świecie.

 

J. Slootjes - International Business Manager.

export@7solutions.eu | Zadzwoń: +31 (0) 10 2799 991

Bądź na bieżąco

Wodór; wschodząca siła stojąca za transformacją energetyczną
Historia wykrywaniu gazu: kanaryjskie kopalnie węgla i płomieniowe lampy bezpieczeństwa
Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.