7Solutions Dział R&D

Dział Badań i Rozwoju w 7Solutions

Czasami aplikacje dla detekcji gazu są tak szczególne że nie znajdzie się gotowego rozwiązania na półce. Dzięki wiedzy jaką udało nam się zebrać przez lata, mamy możliwość rozwoju również na tej płaszczyźnie. Mamy do tego celu nawet własny dział R&D.

Znamy każdy detektor który trafił w nasze ręce od podszewki. Dlatego też naszym następnym krokiem było dopasowanie ich do kolejnych aplikacji. Lubimy takie wyzwania.

Potrzebujesz unikalnego zestawu funkcji? Może unikalna kombinacja czujników? Unikalny sposób przetwarzania danych przez czujnik i oparcia na nim zautomatyzowanych działań? Nie szukaj dalej.

Oczywiście mamy również nasze certyfikowane produkty. Chociaż uzyskanie certyfikatów to długi i biurokratyczny proces, jest on absolutnie konieczny aby dostarczyć użyteczny końcowy produkt spełniający normy i .

Jeśli masz aplikację, dla której nie ma istniejących rozwiązań, chętnie pomożemy dostarczyć to czego potrzebujesz. Czy to dla bezpieczeństwa w miejscu pracy, czy nawet dla inżynierii procesowej. Skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy!

 

 

7solutions Research and Development

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.