Dział Sprzedaży | Rozwiązania

Czy szukasz nowego rozwiązania do wykrywania gazu? Czy może próbujesz zastąpić już istniejące?

Niezależny dostawca: swoboda wyboru, lepsze doradztwo.

Jesteśmy tutaj aby ci pomóc. Niezależnie od tego, czy wiesz dokładnie czego potrzebujesz, czy wciąż zastanawiasz się co najlepiej spełnia wszystkie Twoje wymagania. Możemy zaoferować Ci  rozwiązanie dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb.

7Solutions jest niezależnym dostawcą. Współpracujemy ze wszystkimi producentami i znamy rynek jak własną kieszeń. Co oznacza, że możemy zapewnić Ci dokładnie taką jakość i parametry, a nawet dokładnie taką markę, jakiej szukasz. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zaawansowanego technologicznie, czy niezawodnego i prostego urządzenia. Chroń swoją swobodę wyboru, kupując od dostawcy, który będzie sprzedawał, serwisował i utrzymywał dowolne marki i modele detektorów gazu.

To oczywiście nie koniec. Staramy się oferować najlepszą obsługę posprzedażową, dzięki doświadczonej kadrze i najszybszym czasem zwrotu urządzenia w branży. Będziemy nawet obsługiwać istniejącą flotę, bez względu na to, gdzie ją kupiłeś.
Jeśli potrzebujesz rozwiązań w zakresie wykrywania gazu tylko przez ograniczony czas lub nie chcesz kupować urządzenia na własność, możesz również wynająć lub wydzierżawić urządzenia których potrzebujesz. 7Solutions oferuje rozwiązania na każdą sytuację!

 

7Solutions: rozwiązania na każdą sytuację.

7solutions Sales Department in Gasdetection and Gasdetectors

Cenimy osobisty kontakt z klientem!

Dlatego też nie zamierzamy wymieniać wszystkich produktów na naszej stronie

Nasz zespół jest tu by ci pomóc.

7solutions 7 core values

7 powodów dlaczego

Posiadamy doświadczenie

Jako firma mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Sprostaliśmy wielu wyzwaniom na naszej drodze, i szukamy następnych, może od ciebie.

Cenimy kontakt osobisty z klientem

Nic nie zastąpi posiadania eksperta pod ręką, który poświęca czas na poznanie niuansów sytuacji w której jesteś. Dlatego inwestujemy w osobisty kontakt, upewniając się, że mamy wystarczającą liczbę pracowników, aby Ci pomóc.

Świetny serwis z szybkim czasem zwrotu urządzenia

Najlepsi ludzie + najlepszy zaplecze + najlepszy magazyn + świetne procesy + postawienie naszych klientów na pierwszym miejscu = świetna obsługa. Dodatkowo, możemy również serwisować twoje urządzenia na miejscu dzięki naszej w pełni wyposażonej ciężarówce serwisowej.

Nasza globalna sieć pozwala dostarczyć urządzenie pod twoje drzwi

Bez względu na to, gdzie jesteś, dostarczamy do Ciebie sprzęt dzięki naszej globalnej sieci dostawców i producentów.

Staramy się być lepsi każdego dnia

Uczymy się ze wszystkiego, co robimy, każdego dnia. Jest zakorzenione w DNA naszej firmy.

Jeden kontakt dla wszystkich twoich potrzeb

7Solutions jest niezależnym dostawcą. Oznacza to, że możemy zapewnić Ci to, co najbardziej Ci odpowiada. Potrzebujesz wysokiej jakości usług, nawet jeśli nie kupiłeś u nas swoich instrumentów? Zapewnimy ci to bez problemu, bez względu na markę i wiek.

Świat ma dla nas znaczenie

Zrównoważony rozwój to coś, do czego przywiązujemy dużą wagę. Na przykład jesteśmy zakwaterowani w wcześniej istniejących obiektach; nie zbudowaliśmy niczego nowego.

Szybkie podsumowanie

Przenośne

Przenośne urządzenia do wykrywania gazu które możesz zabrać ze sobą wszędzie

Stacjonarne

Zintegrowane systemy detektorów dla każdego zastosowania

Bezprzewodowe

To sprawia, że nasze szybko wdrażalne rozwiązania bezprzewodowe są idealne

Akcesoria

Aby utrzymywać twoje urządzenia w najlepszym stanie!

Urządzenia przenośne

Przenośne przyrządy do wykrywania gazu pozwalają zapewnić ci indywidualne bezpieczeństwo. Od najprostszych i najbardziej wytrzymałych jedno- i wielogazowych detektorów po najbardziej zaawansowane i elastyczne urządzenia bezprzewodowe monitorujące w czasie rzeczywistym. Jesteśmy głównym dystrybutorem firmy WatchGas. Współpracujemy również z RAE Systems, GMI, Dräger, Crowcon, Industrial Scientific i MSA.

Urządzenia stacjonarne

Zintegruj najlepsze rozwiązania do wykrywania gazu w dowolnym budynku. Mamy rozwiązania idealne dla Twoich potrzeb związanych z przygotowaniem, renowacją lub modernizacją. Idealna integracja z istniejącymi systemami lub bezproblemowa modernizacja, czy też samodzielny sprzęt który zapewni ci bezpieczeństwo. Ponadto jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi Twojego sprzętu na miejscu.

Dla twoich potrzeb związanych z urządzeniami stacjonarnymi mamy kontakty z firmami WatchGas, Honeywell, GDS, Fresenius, MSA i Oldham. Jeśli potrzebujesz innej marki lub specyfikacji, możemy ci ją dostarczyć dzięki naszej globalnej sieci dystrybutorów i producentów.

Urządzenia bezprzewodowe

Przewody zwiększają ryzyko i koszty. Kiedy tylko możemy, staramy się ich unikać. Na szczęście rozwiązania bezprzewodowe są teraz tak wytrzymałe i stabilne jak ich przewodowe odpowiedniki, a może nawet i bardziej! Dzięki temu nasze szybko wdrażalne rozwiązania bezprzewodowe są idealne do wszystkich prac projektowych. Wszystko, od ochrony miejsca i ochrony publicznej po zakłady produkcyjne i przemysłowe: zapewnimy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Akcesoria

Akcesoria są niedocenianym dopełnieniem dla detektorów. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz przedłużyć działanie bądź zabezpieczyć swoje urządzenia przed uszkodzeniami lub czynnikami zewnętrznymi. Nasz dział jakości dba aby nasze akcesoria były wykonane z najlepszych materiałów i spełniały wszystkie normy.

Aby utrzymać przyrządy do wykrywania gazu w jak najlepszym stanie, oferujemy również szeroką gamę produktów do kalibracji, od zintegrowanych stacji dokujących dla wielu przyrządów do każdego zaworu, węża, butli z gazem kalibracyjnym i złącza, których potrzebujesz.

Bądź na bieżąco

Wodór; wschodząca siła stojąca za transformacją energetyczną
Historia wykrywaniu gazu: kanaryjskie kopalnie węgla i płomieniowe lampy bezpieczeństwa
Oświadczenie o polityce firmy ws. Coronawirusa

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.