Szkolenia

Zebraliśmy ogromną wiedzę na temat wykrywania gazu i wszystkiego, co się z tym wiąże.

Przez lata zgromadziliśmy prawdziwą wiedzę na temat wykrywania gazu i wszystkiego, co się z tym wiąże. Szkoda byłoby nie robić z tym czegoś, prawda? Zebraliśmy kilka kompleksowych programów w celu poszerzenia Twojej wiedzy lub wiedzy Twoich pracowników na temat wszystkiego, co wykrywa gaz.

Nasze szkolenia składają się na logiczne moduły. Znajdziesz tu zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Od instrukcji przyrządu po pełne szkolenia ekspertów w zakresie bezpieczeństwa.

To, co łączy nasze programy nauczania, polega na tym, że stanowią one zbiór wszystkiego, co wiemy o wykrywaniu gazu pod różnymi kątami, czerpiąc wiedzę ze wszystkich dyscyplin w naszej firmie. Tytuły naszych szkoleń mogą być zwodniczo proste i ogólne, obiecujemy, że stanowią one spójny amalgamat teorii i praktyki.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych kursów. Skontaktuj się z najbliższym oddziałem 7Solutions, aby uzyskać więcej informacji o naszych szkoleniach. Oczywiście, jeśli potrzebujesz innej treści kursu, chętnie opracujemy z tobą treść kursu, który będzie pasować do Twoich wymagań.

 

7solutions Training in Gasdetection

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym w sprawie wszystkich pytań  dotyczących szkoleń i edukacji. Lub zarezerwuj teraz!

Moduł 1: Instrukcja użytkownika

Upewnij się, że pracownicy znają treść instrukcji obsługi zgodnie z wymaganiami producenta. Nasz certyfikowany instruktor opisze funkcje detektora gazu. Upewnią się, że Twoi pracownicy są świadomi nakazów i zakazów korzystania z urządzeń które są na twoim wyposażeniu. Podczas szkolenia istnieje wiele okazji do zadawania pytań. Szkolenie to zajmuje około 2 godzin na instrument. Maksymalna liczba uczestników wynosi 10 osób.

W przypadku tego kursu otrzymujemy świetny feedback, ponieważ może on zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Na tym kursie zalecane jest posiadanie podstawowej wiedzy na temat wykrywania gazu. Jeśli wiedza na ten temat jest niewystarczająca, zalecamy rozpoczęcie
od modułu 2 lub 3.

Moduł 2: Wykrywanie gazu: Świadomość i Teoria

Poznaj tajniki wykrywania gazu. Poznaj różne sposoby określania, czy miejsce pracy jest bezpieczne. Przedstawiono główne zasady wykrywania gazu, co daje przegląd różnych czujników które są często spotykane w typowym środowisku pracy.

Moduł 3: Wykrywanie gazu: Teoria i Praktyka

Jest to bardziej praktyczna kontynuacja modułu 2. Szkolenie obejmuje sytuacje ze środowiska pracy które są symulowane w sali. Korzystamy z tych samych instrumentów, z których na co dzień korzystają Twoi pracownicy.

Struktura tego kursu jest bardzo elastyczna, co oznacza, że możemy dobrać warunki do konkretnej floty urządzeń do wykrywania gazu (PID, sieć bezprzewodowa itp.).

Moduł 4: Serwisowanie na poziomie 1 i 2

Poziom 1: Konfigurowanie, testowanie i diagnozowanie sprzętu do wykrywania gazu używanego w Twojej firmie.

Poziom 2: Kalibracja, konserwacja i naprawa czujników, pomp, lamp i innych części.

Jeśli masz urządzenia które pozwalają na samodzielną konserwację, ten kurs pomoże ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Kursy te są specyficzne dla każdego urządzenia i poświęcimy wystarczająco dużo czasu, abyś naprawdę poznał swój detektor. Po tym kursie pracownik jest dobrze zaznajomiony z obsługą sprzętu do wykrywania gazu używanego w Twojej firmie.

Moduł 5: Pomiary gazu

Celem tego modułu jest przeszkolenie uczestników, zgodnie z normami prawnymi, w celu ustalenia, czy praca może być bezpiecznie wykonywana w ograniczonych przestrzeniach.

Ten kurs jest ściśle powiązany z miejscem w którym pracujesz i zależy od dostępności lokacji i naszych pracowników, więc zadzwoń do lokalnego oddziału 7Solutions, aby dowiedzieć się więcej!

Informacje

7Solutions posiada własny dział serwisowy gdzie możemy serwisować, kalibrować oraz dokonywać przeglądów każdego urządzenia do wykrywania gazu, bez względu na jego producenta i wiek.

Używamy plików cookies aby ułatwić sobie świadczenie usług dla ciebie. Prosimy więc o wyrażenie zgody na używanie cookies.